Sorunsuz ve hızlı bir nakliye hizmeti için bir telefon uzağınızdayız

Nakliye sektöründe hizmet veren onlarca firma olmasına ve daha önce onlarca nakliye firmasından hizmet almanıza rağmen bir türlü aradığınız kriterlerdeki firma ile çalışma şansınız olmadıysa sizleri firmamız ile tanıştırmak istiyoruz. 1976 yılında nakliye sektöründe hizmet vermeye başlayan ve sektörünün ilkleri arasında yer alan İstanbul Nakliyat olarak; 40 yılı aşkın süredir piyasanın en iyi firmalarından biri olmayı başardık. Bu zaman zarfı boyunca müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılarken, tüm müşterilerimize ailemizin bir parçası gibi davranmayı da unutmadık!


Son zamanlarda piyasada binlerce korsan nakliye firmasının olduğunun farkında olan bir nakliye firması olarak; eşyalarınızın hasar görmemesi adına kesinlikle güvenilir ve köklü bir geçmişi olan firmalar ile çalışmanızı tavsiye ediyor; korsan nakliye firmaları ile olan mücadelemizin de devam edeceğinin altını çizmek istiyoruz. Bizler; hiçbir zaman maddiyatı müşterilerimizin memnuniyetinin önüne geçiren bir firma olmadık ve güvenilirlik, kalite ve hızlı teslimat prensiplerimizden de hiçbir zaman vazgeçmeyi düşünmedik. Sizler de başta  nakliyat olmak üzere ofis taşımacılığı, parsiyel taşımacılık, eşya depolama gibi ihtiyaçlarınızda, köklü, eski ve güvenilir bir şirket ile çalışmanın ayrıcalığını yaşamak için bizleri tercih edebilirsiniz.


Firmamız; http://www.istanbulevdeneve.com/ internet adresi ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun kaliteli bir nakliyat hizmeti almanıza imkan tanıyor ve bizlere daha kolay ulaşmanızı mümkün hale getiriyor. Başarılı, sektörünün güncel ve teknolojik gelişmelerini takip eden, yeni bir araç filosuna sahip olan bir  istanbul evden eve nakliyat  firması ile anlaşmak için bizlere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

    Hizmetlerimiz

  • Evden Eve Nakliyat
  • Ofis Taşıma
  • Eşya Depolama
  • Asansörlü Nakliyat
  • Parça Eşya Nakliyat
  • Ambalajlama

Nakliyat Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler