Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Ofis Taşımacılığı

1960'Dan Beri Profesyonel Asansörlü Ofis Taşımacılığı Hizmetleri

1960 yılından bu yana taşımacılık hizmetlerine başlayan İstanbul evden eve nakliyat  ailesi, ilk olarak ev taşımacılığı ile adını tüm İstanbul’a duyurmuştur. İlerleyen zamanlarda kurumsal taşımacılık hizmetlerine yönelen firmamız yılların geçmesine göz yummaış ve teknolojiyi takip etmiştir. 1970 yılından tam olarak oturtulan sistem ile hizmet sektörüne atılan firmamız günümüze kadar Türkiye’de ve Dünyada tanınan binlerce firma ile ortaklaşa taşımacılık hizmetleri sunmuştur. Kurumsal müşteri potansiyeli geniş olan nadir nakliyat şirketlerinden biri haline gelen firmamız günümüzde hiç zorluk çekmeden müşterilerin ofislerini, iş yerlerini, depolarını ve fabrikalarını taşır hale gelmiştir. Bu emek elbette geçmişten bu yana kurumsal taşımacılık hizmetlerine başlamadan önce de olmak üzere müşteri memnuniyetine dayanan iş anlayışı sayesinde mümkün kılınmıştır.

İstanbul Asansörlü Ofis Taşımacılığı

 

İstanbul Nakliyat ofis taşımacılığı, 1970 yıllarında diğer sektörlerde de olduğu gibi az sayıda olan rakipler ile hizmet devam etmiştir. Fakat günümüzde diğer taşıma alanlarında olduğu gibi rekabet fazladır. Bu yüzden firmamız rekabetten kurtulmak adına taşımacılık adına kendine özgü prensipleri benimsemiş ve yüksek teknoloji malzemeleri kullanarak her zaman rakiplerinin bir kaç adım önünde ilerlemektedir.

Ofis taşımacılığı hizmetlerinde firmamız her zaman profesyonel bir tavır sergilemektedir. Bu hareketi sağlayan profesyonel elemanları ve geniş araç filosu ile sürekli olarak değişmekte ve gelişmektedir. Firmamız İstanbul’da gelişen hizmet anlayışını artık tüm ülkeye taşımaya karar vermiştir. Ve 1980’lı yıllardan itibaren İzmir, Ankara, Bursa, Antep gibi bölgelerde de şubeler açarak hizmetinin sınırlarını genişletmiştir.

 

İstanbul nakliyat ile yapılan tüm ofis taşımacılığı hizmetleri başarılı bir şekilde gerçekleşmektedir. Bunu nasıl anlarım diyorsanız? Tek yapmanız gereken firmamızın referanslar listesini takip edebilirsiniz. Ofis taşımacılığı hizmetlerinde detaylı bilgi sahibi olmak için tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresi olan http://www.istanbulevdeneve.com adresine giriş yapmanız yeterli olacaktır

    Hizmetlerimiz

  • Evden Eve Nakliyat
  • Ofis Taşıma
  • Eşya Depolama
  • Asansörlü Nakliyat
  • Parça Eşya Nakliyat
  • Ambalajlama

Nakliyat Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler