Kaliteli Ve Güvenilir Nakliyat

KALİTELİ VE GÜVENİLİR NAKLİYE


Nakliye işleri denilince mutlaka kalite ve güven söz konusu olmalıdır. Eşya taşımak oldukça mühim ve bir o kadar da ciddi bir iştir. Herhangi birkaç kişi ve herhangi bir araç ile taşınması söz konusu olmayan eşyaların mutlak suretle kaliteden ödün vermeyen ve başarılı bir nakliye şirketi ile taşınması gerekmektedir. İşte İstanbul Nakliye olarak sizlere 1979 yılından bugüne kadar kusursuz bir nakliye hizmeti sunmaktayız. Özellikle de evden eve nakliyat  konusunda uzmanlaşmış olan kadromuz sayesinde eşyalarınız zarar görmeden bir adresten diğer adrese oldukça güvenilir ve garantili bir şekilde taşınmaktadır. 

Nakliye hizmetlerimiz arasında ihtiyaç duyduğunuz her alan bulunmaktadır. Nakliye hizmet alanlarımız şu şekilde sıralanmaktadır: Asansörlü taşıma, parsiyel taşıma, ambalajlama, evden eve taşımacılık, ofis taşıma, kurumsal taşıma, şehir içi nakliyat ve şehirlerarası  nakliyat olarak ön plana çıkmaktadır. Fakat bunların dışında sizlerin özel olarak tercih etmek istediğiniz her türlü taşıma işlerinize de bakmaktayız. 
Günümüz modern nakliye teknolojisini yakından takip eder ve gelişen, değişen nakliye sektörünün her daim nabzını tutarız. Nakliyat işleri içerisinde paketleme, taşıma, demonte, monte gibi her türlü işlemi sizler adına gerçekleştirmekteyiz. Artık eşyalarınız bizimle güvende olacak.
Çalışanlarımızın her biri İstanbul  nakliyat işlerinde kendi alanlarında uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Eğer sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı nakliye hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız hemen linke tıklayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

 

KUSURSUZ NAKLİYECİLİK


Kusursuz bir hizmet kalitesi anlayışı ile sizlere hizmet vermekte olan firmamız sayesinde eşyalarınız güvende olacak. Sizlere evden eve nakliyat , ofis taşıma, parsiyel taşıma, kurumsal taşıma, şehir içi taşıma ve şehirlerarası taşıma gibi her türlü nakliye hizmetini vermekteyiz. Bu hizmetlerimiz dışında sizlerin özel olarak tercih etmek istediğiniz hizmetler çerçevesinde bünyemizin imkanları dâhilinde sizlere hizmet vermekteyiz. İstanbul nakliyecilik tam 40 yıl boyunca bu sektöre adını altın harfler ile yazdırmış olan bir firmadır. 
Eşyalarınızın güvenle bir adresten başka bir adrese taşınmasını istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmetler arasında parsiyel taşımacılık hizmetimiz de bulunmaktadır. Evden eve nakliyat istanbul işlerinde her daim müşteriler en az ücreti ödeyip en kaliteli hizmeti almak ister. İşte biz de müşterilerimizin bu talebi doğrultusunda sizlere parsiyel nakliye hizmetini sunuyoruz. Parsiyel taşımacılık; aynı veya yakın yerlere gidecek olan kişilerin aynı araç ile eşyalarının taşınması işlemine verilen addır.

Bu sayede yol ve nakliye ücreti, eşyaları taşınan kişilerce bölünebilecektir. Bölündüğü zaman da oldukça cüzi rakamlar ile nakliye işi bitmiş olacaktır. Adres sırasına göre önce inecek olan kişinin eşyası araca en son yüklenmektedir. Bu sayede eşyalar arasında indi bindi yapmak zorunda kalınmayacaktır.
Bu ve bunun gibi sayısız hizmetten yararlanmak istiyorsanız o halde yapmanız gereken tek şey http://www.istanbulevdeneve.com/ linkine tıklamaktır. İstanbul evden evede bir uzman olan firmamız ile hemen görüşebilirsiniz.

 

SİZ SADECE ADRESİ VERİN GERİSİNİ DÜŞÜNMEYİN !


Evinizden taşınırken zaten bir ton dert ile uğraşmak zorunda kalırsınız. Eşyalarınızı yeni adresinizi taşımak da uğraştığınız dertlerin en büyüğü haline gelmektedir. Biz sizin bu yükünüzü omuzlarınızdan alıyoruz. Eşyalarınızı istediğiniz adresten gelip alıyoruz. Onları yeni adresinize götürürken zarar görmeyecek şekilde paketleyerek ve kamyonlara yerleştirerek verdiğiniz adrese götürüyoruz. 


Götürürken eşyalarınızın güvenliğini sağlamak ile birlikte bu taşıma işlemini yapabileceğimizin en hızlısını yaparak sizi mağdur etmiyoruz. Eşyalarınızın kaybolmayacağının yani doğru adrese sağlam bir şekilde teslim edileceğinin garantisini vererek içinizi ferah tutmanızı sağlıyoruz. 
İstediğiniz adrese hiçbir hasar oluşturmadan götürdükten sonra kaçıncı kat olursa olsun büyük bir özen ile eşyalarınızı taşıdıktan sonra sizin yüzünüzdeki memnuniyet ifadesini görmekten onur duyuyoruz.

Sizin bize sadece adresi vermeniz ve işi bize bırakmanız yeter. Nakliyat sitesine girerek yaptığımız işlerin kalitesi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Geliştirilmiş araçlar ile eşyalarınızın en güvenilir şekildeki nakliyatını sağlayan firmamız hakkında pek çok detaylı bilgiyi öğrenebilirsiniz. 
İstanbul ucuz evden eve nakliyat  işlerinde müthiş bir hıza ve güvenilirliğe sahip olan firmamız her nakliye işiniz için ilk başvuracağınız şirkete dönüşecektir sizin için. 
Nakliye olaylarında eşyaların kaybolması, insanların dolandırılıp da eşyalarının çalınması veya adresin bulunamayıp teslimat süresinin gecikmesi gibi olayları birçok kişiden duymuşsunuzdur. Peki bu tarz olayların bizim nakliye şirketimizde başınıza gelme ihtimalinin olmadığını duydunuz mu hiç? 

 

 

    Hizmetlerimiz

  • Evden Eve Nakliyat
  • Ofis Taşıma
  • Eşya Depolama
  • Asansörlü Nakliyat
  • Parça Eşya Nakliyat
  • Ambalajlama

Nakliyat Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler