İstanbul Adana Evden Eve Nakliyat

İstanbul Adana Evden Eve Nakliyat

 

            Ekonomi dünyasının çarkı olan ve sürekliliği sağlayan nakliyat hizmetleri, sosyal hayatta da insanların rahat etmesi için önemli bir sektördür. Ev taşıma hizmetlerinin başarılı ve etkili olması için İstanbul Adana evden eve nakliyat hizmetleri, asansörlü taşıma hizmetinin yanı sıra özel paketleme hizmeti vermektedir. Firmamız, bu sektörde gerekli olan bütün avantajlara sahiptir ve pratik ev taşıma hizmetini güvenli bir şekilde vermektedir.

 

 Profesyonel Hizmet

 

            Bu kategorinin en önemli problemi olan işin ehli olmak, firmamızın çalışma prensibidir. Taşıma sistemi, paketleme, garantili taşıma, sigortalı taşıma ve işin uzmanı şoförlerle çalışma, firma olarak çalışma kriterlerimizi oluşturmaktadır. İstanbul Adana evden eve nakliyat kategorisinde hizmet veren ve bu konuda her zaman güncelliği tercih eden ekiplerimiz, aradığınız kolay ve etkili hizmeti her zaman için gerçekleştirmektedir. Taşıma esnasında problemlerle karşılaşmamak için, eksper hizmeti vermektedir.

 

 Eksper Hizmeti

 

            Bu hizmet, taşıma işleminden önce gerçekleşmektedir. Eşyanın miktarına göre gerekli olan yük aracının tespiti, sigortalama, paketleme elemanları ve gerekli paketler, kapı, pencere ve balkon girişlerinin test edilmesi, asansör aracının ve yük aracının park edeceği boşluğun tespit edilmesi, apartman girişinin kontrolü, ödeme şekilleri ve ücret bu kategoride belirlenmektedir. Asansör aracı için problem oluşturacak olan ağaçlar, kablolar ve benzeri engeller de bu aşamada tespit edilmektedir.

 Paketleme

 

            Bu aşama, evden eve nakliyat hizmetlerinin en önemli aşamasıdır. Konusunda uzman paketçilerimiz, kırılgan eşyalara göre özel paketleme ve malzeme belirlemektedir. Paketleme işlemlerinin başarılı olması için bu işin uzmanlarını tercih ediyoruz. İyi paketlenmiş eşyalar, taşıma esnasında her hangi bir problem meydana getirmemektedir.

 

 Yükleme ve Taşıma

 

            Özel olarak paketlenen eşyalar, yine özel olarak yüklenmektedir. İstanbul Adana evden eve nakliyat hizmetleriyle bu problemi tamamen ortadan kaldıran firmamız, kapalı kasa araçlara öncelikle dayanıklı eşyaları yüklemektedir. Altta kaldığı zaman her hangi bir problem teşkil etmeyen eşyalar, ilk aşamada yüklenmektedir. Üst kısımlara ise kırılma ihtimali yüksek eşyaların kolileri yerleştirilmektedir. Asansörden indirme işlemlerinde, çok ağır eşyalar, saniyeler içinde çok yüksek katlardan aşağı indirilmektedir. Asansör aracı, pencere veya balkona kadar uzayan raylardan ve bu ray üzerinde hareket eden kabinden oluşmaktadır.

 

            Güvenlidir ve ağır yükleri çok kolay bir şekilde indirebilmektedir. Kapalı kasa araçlara yükleme işleminin bitirilmesinin hemen ardından, tecrübeli şoförlerimiz eşyaları sarsmadan yeni adrese taşımaktadır. Yeni adrese taşıma işleminin hemen ardından, ev içinde eşyaların döşenmesi işlemi de yapılmaktadır. İsteğe bağlı olan bu hizmetle, elinizi suya sabuna dokunmadan evinizi taşıyabileceksiniz. Eşyaların güvenli paketlenmesi, hızlı bir şekilde taşınması ve söz verilen zamanda teslimatın gerçekleşmesi, evden eve taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli bir paya sahiptir.

 

            Eşyaların paketlenmesinin yanı sıra, bu eşyaların özenle açılması da önemlidir. Kırılabilecek eşyaların kutularının üzerine uyarı notları yazılmaktadır. Özellikle LCD TV taşıma işlemleri, ciddi problemleri beraberinde getirdiği için, bu eşyaların paketlenmesi ve taşınması, özel yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Araçların bakımı, vergileri, sigortaları ve şoförünün maaşı, firmamıza aittir. Fiyatlandırmada tercih edilen hizmetler, yük aracının cinsi ve kat edilecek mesafe belirleyici rol oynamaktadır.

 

 Bütün Hava Koşullarında En İyi Hizmet

 

            Nakliyat hizmetinde, kötü hava koşullarında da etkili hizmet vermek, en önemli konudur. Bu konuda tecrübeli ve işinde usta şoförler tercih edilmektedir. Nakliyat hizmetlerinin başarılı ve etkili olması için en güvenli yolları tercih ediyoruz. Güvenli paketleme, yükleme, taşıma ve şoför hizmeti, şirketimizin çalışma prensibini meydana getirmektedir. Çalışma kriterlerimiz her zaman yenilenmektedir. Yeni yöntemler, yeni araçlar ve yeni çalışma teknikleri, firmamız tarafından takip edilerek uygulamaya konmaktadır.

 

    Hizmetlerimiz

  • Evden Eve Nakliyat
  • Ofis Taşıma
  • Eşya Depolama
  • Asansörlü Nakliyat
  • Parça Eşya Nakliyat
  • Ambalajlama

Nakliyat Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler