Fenerbahçe Evden Eve Nakliyat

Fenerbahçe Evden Eve Nakliyat

 

            Adresten adrese taşıma hizmetleriyle profesyonel hizmet anlayışını gerçekleştiren konunun uzmanı ekiplerimizle, oldukça kaliteli ve etkili çözüm yöntemlerini sizler için gerçekleştiriyoruz. Bakımlı yük araçlarıyla, konusunda deneyimli şoförleriyle, ve güvenli taşıma seçenekleriyle, istediğiniz ev taşıma işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Gözünüz arkada kalsın istemiyorsanız, güvenli nakliyat hizmetlerini tercih etmelisiniz.

 

 Dört Mevsim Hizmet

 

            Kış aylarında, yaz aylarında ve diğer iklim şartlarında, istediğiniz mükemmel ve etkili evden eve nakliyat hizmetini, problemsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. İlk keşif hizmetiyle, araçların park yeri, paketleme, sigortalama, pencere tespiti, ücret, çıkabilecek sorunlar, araç cinsinin belirlenmesi ve çıkabilecek sorunlar tespit edilmektedir. Fenerbahçe evden eve nakliyat hizmetlerimizde, güncellenen yönetim şekilleri mevcuttur. Ev taşıma işleminin en önemli birinci aşamasında, uzman paketleme elemanlarımız, müşterinin isteği doğrultusunda, güvenli ve garantili paketleme yapmaktadır.

 

            Çizilebilecek önemli eşyaların yüzeyi, özel ambalajlarla kaplanmaktadır. Bu kaplama işlemi ile, değerli mobilyalar ve benzeri eşyalar, maksimum korunmuş olacaktır. Paketleme işlemlerinde hızlı, etkili ve problemsiz çözüm yöntemlerini tercih eden şirketimiz, cam eşyalar, özel bilgisayarla ve benzeri eşyaları özel olarak paketlemektedir.

 Adrese Teslimat

 

            Paketleme işlemlerinde profesyonel ekiplerle çalışan kuruluşumuz, asansör aracını en uygun pencereye yanaştırmaktadır. Yüklenecek kamyon da bu asansöre bitişik vaziyette park edilmektedir. İnen eşyalar anında kapalı kasa araçlara yönlendirilmektedir. Öncelikle, buzdolabı, çamaşır makinesi, kanepe, dolap ve halı gibi altta kaldığı zaman zarar görmeyecek eşyalar indirilmektedir. Kapalı kasa araçlara boşluk kalmayacak şekilde sıkıştırılmaktadır. Bu işlemin hemen ardından, kırılganlıklarına göre eşyaların kutuları indirilmeye başlanır.

 

            Hızlı, pratik ve etkili nakliyat hizmetleriyle aradığınız çözüm yöntemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Fenerbahçe evden eve nakliyat kategorisindeki hizmetimiz, işin uzmanı şoförlerin yüklenen aracı, güvenli bir şekilde adrese teslim etmesiyle son bulmaktadır. İndirilecek adrese gelen kamyonumuz, aynı disiplin ve özveri ile boşaltılmaktadır. Yüksek katlara indirme işlemlerinde yine asansör kullanıyoruz. Güvenli eşya taşıma işini çalışma ahlakı edinen kuruluşumuz, eşyaları indirilmesinde yine aynı taktiği tercih etmektedir. Ev eşyası taşıma işlemlerinde başarılı ve etkili çözümleri kolay bir şekilde gerçekleştiren firmamız, yeni yöntemleri pratik bir şekilde uygulamaya devam etmektedir.

 

 Sigortalama

 

            Ev eşyası taşıma işlemlerinde, taşıma işlemi bitene kadar sigortalama işlemi gerçekleştirilmektedir. Sigortalama işlemlerinin başarılı ve etkili olması için, eşyalar paketlenmeden önce eşyaların fotoğrafları çekilmektedir. Bu fotoğraf çekme işleminin hemen ardından, eşyalar taşınana kadar sigortalanmaktadır. Birinci sınıf çözüm yöntemleriyle gerçekleşen sigortalama işlemlerinden sonra beklenmeyen kazaların zararları sigorta şirketi tarafından ödenmektedir.

 

 Güvenilir Hizmet

 

            Nakliyat hizmetlerinde, özellikle değerli eşyaların taşınmasında, en önemli aşama paketleme ve istiflemedir. Bu aşamalarda profesyonel olan elemanlar, her zaman için etkili çözüm meydana getirmektedir. İçi köpüklü kutularla özel paketleme işlemi, başarılı ve etkili sonuçları meydana getirecektir. İstifleme işlemlerinde alt kısma sağlam eşyalar, üst kısma kırılabilir eşyalar yerleştirilmektedir. Böylece daha güvenli bir taşıma işlemi gerçekleşmiş olacaktır. Müşteri isterse, evin içerisinde eşyaların düzenlenmesi için bayan eleman tedarik edilebilir. A’dan Z’ye bütün aşamalarla ev taşıma hizmeti, firmamız tarafından pratik bir şekilde verilmektedir. Araçların yeni olması da önemli bir konudur.

           

            Eski araçlarla nakliyat işinin yapılması imkansızdır. Motor yaşı büyük modelli araçlarla daha güvenilir ve daha etkili Fenerbahçe evden eve nakliyat hizmeti verilebilmektedir. Araç kategorisindeki etkili çözüm yöntemleriyle, işinin uzmanı ekiplerle, ev taşıma hizmeti kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Paketleme, taşıma, istifleme, sigortalama, asansör aracı ve etkili taşıma programı gibi kategoriler, her zaman için yenilenmektedir ve yeni yöntemlerle desteklenmektedir. Söz verilen zamanda adrese teslimat yaparak, zamanınızı boşa harcamıyoruz.

 

    Hizmetlerimiz

  • Evden Eve Nakliyat
  • Ofis Taşıma
  • Eşya Depolama
  • Asansörlü Nakliyat
  • Parça Eşya Nakliyat
  • Ambalajlama

Nakliyat Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler