Evden Eve Asansörlü Nakliyat İstanbul


Evden Eve Asansörlü Nakliyat İstanbul


Nakliye işinde 50 yılı devirmiş olan firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmayı taahhüt etmektedir. Sunduğumuz hizmetler kalite standartları altındadır. Güvence ve sigortalı olan işlerimiz konusunda bugüne değin her zaman arkamızda gülen yüzler bıraktık. Eşyalarınız sizin için olduğu kadar bizler için de değerli. Bu nedenle de nakliyat konusunda sizlere en disiplinli hizmetimizi sunmaktayız. Çalışanlarımız nakliye esnasında evinizde bulunan tüm eşyaları paketler, koliler ve uygun ambalajları ile sarar. Bu sayede eşyalarınız oldukça korunaklı bir şekilde çelik kasalı araçlarımıza yerleştirilir. Amortisörlü araçlarımız sayesinde tüm yol boyunca sarsıntısız bir şekilde taşınma sağlanır. Bu sayede eşyalarınızın zarar görmesi de engellenir.
Eşyalarınız demonte edilir ve bu sayede bizim haricimizde başka bir marangoz veya usta getirmenize gerek kalmaz. Aynı zamanda eşyalarınızın götürülen adreste yine monte işleri yapılır ve bu sayede de siz kurulu bir eve girmenin rahatlığını yaşarsınız.Evden eve nakliyat istanbul  işlerinizde her daim sizlere Avrupa standartlarında bir hizmet vermekteyiz. Böylelikle siz hiç yorulmadan taşınmış olacaksınız. 
Evden eve nakliyat istanbul hizmetimizde sizlere eksper hizmeti de vermekteyiz. Adresinize gelen eksperlerimiz eşyalarınızın kaç personel ve ne büyüklükte araç ile taşınacağı konusunda da rapor tutarlar. Bu sayede taşınma günü bir eksiklik yaşanmasının önüne geçilmektedir. Bu hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

Taşınmanız gerekiyor ama hem zamanınız dar ve kıymetli hem de taşınmak zor mu geliyor? Nakliye konusunda nerden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?  O halde bizimle çalışmaya ne dersiniz? Evden eve asansörlü nakliyat İstanbul  konusunda önemli bir deneyime sahip olan firmamız sizleri taşınma işinin çilesinden kurtarmak için işinde profesyonel elemanlarımızla hizmet vermeye devam etmektedir. 

Üstelik firmamıza internet aracılığı ile de ulaşabilirsiniz.Buraya tıklayarak firmamızı ve detayları görmeniz mümkündür.Sitemiz siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdedir.  Sitemizde yer alan bilgiler günceldir ve bilgiler her zaman doğruyu yansıtır. 
İstanbul evden eve işlemi genelde asansör ile sağlanmaktadır ancak önemli olanın eşyalara zarar vermemek olduğu için gerek duyulduğu noktalarda asansör kullanmaktan kaçınabiliriz. Eşyalarınız ambalajlanırken ve tekrar yerleştirme veya montajlama sırasında asla zarar görmeyecek şekilde olmasına özen gösterilir. Eğer herhangi bir zarar görme durumu olmuşsa şirketimizce telafi edileceğini de belirtiriz. Zamanınızın çok sınırlı olduğu zamanlarda taşınmada işleminden önce mekânınızı ziyaret ederek neyi nasıl yapmamız konusunda ön çalışma yapabiliriz. Böylelikle taşınma günü daha taşınmaya başlamadan önemli ölçüde yol kat etmiş oluruz. 
Artık taşınmanın derdini kafanıza takmaya son verebilirsiniz.  Evden eve asansörlü nakliyat İstanbul  konusunda uzman ekibimiz sayesinde taşınma işiniz hızlıca ve tüm kurallara uyularak halledilir. Daha fazla bilgi almak veya bizimle iletişime geçmek için internet adresimize girebilir ve hatta müşteri yorumlarını okuyup hakkımızda objektif fikirlere sahip olabilirsiniz

 


Nakliye işi denilince mutlak suretle güvenilir ve kaliteli bir firma ile anlaşmanız gerekmektedir. Çünkü eşyaların taşınabilmesi göründüğü kadar kolay ve basit bir işlem değildir. Nakliye yapılacak olan eşyaların öncelikle gruplara ayrılması gerekmektedir. Kırılacak eşyalar, beyaz eşyalar, kıyafetler gibi çeşitli kategorilere ayrılarak paketlenmesi sağlanmalıdır. Evden eve  nakliyat  için sizlere sunduğumuz paketleme gereçlerimiz oldukça kaliteli ve 1. sınıf malzemelerdir.

Bu malzemeler her bir eşya için farklılık gösterir. Bu nedenle de firma çalışanlarımız bu konuda uzman olarak paketlemeyi oldukça hızlı ve seri bir şekilde sizin yerinize yapmaktadır.
Paketleme işinden sonra bir sonraki aşama olan taşıma esnasında da firma olarak oldukça kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Örneğin bir beyaz eşyanın bir tek taşıma elemanının sırtında taşınması oldukça sağlıksız bir yöntemdir. 
Hem eşyaya zarar gelmektedir hem de iş kazası oluşabilmektedir. Bu nedenden ötürü fazla eleman ile daha kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde eşyaların taşınmasını sağlamaktayız.İstanbul asansörlü evden eve nakliyat için gerek duyulan eleman sayısını evinizin metrekaresi ve eşyalarınızın fazlalığı belirlemektedir. Bu nedenle de evinize taşıma günü öncesi mutlak suretle gelir ve fizibilite çalışmamızı gerçekleştiririz. Bu sayede taşınma günü nakliye işleri başlamadan tam ve hazır bir kadroyla kapınızda oluruz.
Eğer siz de  Evden eve nakliyat İstanbul işleriniz için güvenilir bir firma ile çalışmak isterseniz hemen http://www.istanbulevdeneve.com/ linkine tıklayın ve bizlerle irtibata geçin.

 

    Hizmetlerimiz

  • Evden Eve Nakliyat
  • Ofis Taşıma
  • Eşya Depolama
  • Asansörlü Nakliyat
  • Parça Eşya Nakliyat
  • Ambalajlama

Nakliyat Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler