Hizmetlerimiz

İstanbul (Asansörlü) Evden Eve Nakliyat |444 2 908

Firmamiz nakliyat hizmetleri çeşitliliği bakımından sektörde ki tescilli en köklü firmalarin başında gelmektedir.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Nakliyat Sektörünün Öncü İsmi               İstanbul Maltepe’de kurulmuş olan evden eve nakliyat firmamız, İstanbul’un bütün bölgesine 7/24 hizmet vermektedir.

Devamı..

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Ofis Taşımacılığı 1960'Dan Beri Profesyonel Asansörlü Ofis Taşımacılığı Hizmetleri 1960 yılından bu yana taşımacılık hizmetlerine başlayan İstanbul evden eve nakliyat  ailesi, ilk olarak ev taşımacılığı ile adını tüm İstanbul’a duyurmuştur.

Devamı..

Eşya Depolama

Eşya Depolama

İstanbul Depolama ve tüm türkiye'de bulunan son teknoloji dev depolama tesislerimizle 7/24  izlenebilir sistemimiz sayesinde 'Eşyalariniz eşyalarimizdir' prensibiyle yola çıkmış ve tüm depolama işlerinizi en güvenilir şekilde gerçekleştirmektedir.

Devamı..

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü taşıma, aşırı derecede ciddiyet ve titiz bir çalışma gerektiren hatayı asla kabul etmeyen hatada can ve mal kaybına sebebiyet verebilen ciddi bir hizmet türü olmakla beraber bu hizmeti veren firmalar kesinlikle işinin uzmanı ve profesyonel ekipman ve araçlarla çalışmalidir.

Devamı..

Parça Eşya Nakliyat

Parça Eşya Nakliyat

Günümüzde sürekli adres değiştirilen firmalarda çalışan insanlarin başta olmak üzere taşınması gereken çok az sayida eşyasi bulunan kişilerin ve firmalarin tercih ettiği bu taşıma yönteminde de direk olarak bütün prensiplerimizi eşyanızın miktarina bakmaksizin istanbul evden eve nakliyat güvencesiyle gerçekleştirmekteyiz.

Devamı..

Ambalajlama

Ambalajlama

Eşyalariniz taşınmadan önce profesyonel ekip arkadaşlarımız bütün eşyalarinizi demonte haline getirerek alanında uzman kişiler tarafinda kusursuz bir şekilde ambalajlarak yeni adresinize taşımaktadir.

Devamı..